úvod     NABÍDKA     Cetnov     o EPD     reference/RD     reference/ost. stavby     výkresy     kontakty


nabídka

Třetí etapa výstavby Komorního Dvora

Rada města Cheb schválila změnu územního plánu pro parcelu 193/2 v katastru Skalka u Chebu. Na této parcele bude postaveno 19 rodinných domů s velikostmi pozemků od 660 m2 až do 1400 m2.

Předpokládaná doba pro zahájení výstavby je rok 2024.

Ke zdržení zahájení výstavby došlo vinou zásahu pracovnice Krajského úřadu Karlovarského kraje v odboru Pozemkového fondu, která již všemi schválenou změnu územního plánu pozastavila.


Žádost Jana Kopičky na budoucí majitelé domů

Dovoluji si požádat zájemce o nové domy na Komorním Dvoře, aby v maximální míře respektovali tam již zavedené standardy bydlení. Tím mám na mysli zejména.

  • Doporučené oplocení je drátěné – svařované poplastované výšky 120 cm.
  • Stojany na poštovní schránky by měly být shodné, jaké jsou používané na ulicích Komorní Dvůr a Na Hůrce.
  • Čísla popisná na domech by měla být podobná jako na domech v ulicích Na Hůrce a Komorní Dvůr
  • I vašim sousedům se bude lépe žít, když nebudou muset koukat na věci ohyzdné, jako například věšáky na prádlo, zanedbanou zahradu či jiné nevzhlednosti.
  • Přimlouvám se za osazování kvalitních stromů, které vždy byly nutnou součástí života lidí, a proto se budu snažit lokalitu vybavovat duby a jasany. Přivítám, když to budou noví obyvatelé vítat.
  • Žádám každého uchazeče o bydlení na Komorním Dvoře o to, aby přispíval k dobrému soužití s lidmi, kteří tam už bydlí a kteří tam teprve bydlet budou. Jen tak se dají vytvářet podmínky pro spokojený život, který si každý, kdo se do nového domu stěhuje, představuje.
  • Příbuzné a sousedy si nevybíráme, ti jsou nám dáni. Snažme se prosím, aby se všem v lokalitě, kterou jsem si vymyslel a postavil, žilo dobře a splnily se vám sny o krásném bydlení.


markop.fl@gmail.comKOP KD s.r.o., Komorní Dvůr 57, 350 02, Cheb, tel: 777 066 922 

Náš partner